پنجمین جلسه دوره ی سوم هیئت مدیره موسسه خیریه امام حسین(ع) با حضور امام جمعه محترم شهر، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی

پنجمین جلسه دوره ی سوم هیئت مدیره موسسه خیریه امام حسین(ع) مرکز حمایت از بیماران سرطانی شهرستان ساوه راس ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۹۵/۰۳/۳۰ در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوه با حضور امام جمعه محترم شهر، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قربانی، اعضای هیئت مدیره ،مشاوران موسسه و جمعی از بزرگان شهر برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط جناب آقای امین جراحی آغاز شد. در ابتدا دبیر جلسه جناب آقای مهندس فرقانی پور بر صورتجلسه قبل مروری داشتند.
سپس جناب آقای حبیبی، مدیر عامل موسسه ضمن عرض خیر مقدم به حضار و آرزوی قبولی طاعات، به ارائه گزارش مالی اردیبهشت ماه ۹۵ و ذکر کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین و مشکلات مالی موسسه پرداختند و اعلام نمودند:

۱- اخیراً در خصوص توزیع پاکت در مدارس با فرماندار محترم مکاتباتی داشته ایم که متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیده و همچنان پیگیر حل این مسئله هستیم تا در جلسه ای با فرماندار محترم پیرامون این مطلب مذاکره کنیم.

۲- ازهمکاری و مشارکت بسیج شهرستان ساوه خصوصاً از فرماندهی محترم سپاه جناب سرهنگ جعفری و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی مسئول آموزش و سرکار خانم غفاری جهت برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از سرطان در سطح  پایگاه های مساجد منطقه شهرستان ساوه با این مرکز همکاری می‌کنند تقدیر و تشکر میگردد
۳- از حامیان مهربانی که نهایت مساعدت را در برگزاری همایش ۱۱ خرداد داشتند و موجب گردید همایش به بهترین نحو ممکن اجرا گردد، صمیمانه تشکر و قدردانی میگردد
۴- هنرمندانی که در همایش با این موسسه همکاری داشتند و قول دادند این همکاری را در آینده نیز ادامه دهند، خصوصاً در جشن گلریزان که با توکل به خداوند در آینده نزدیک برگزار خواهد شد تقدیر میگردد.
۵-  یکی از مشکلات عمده این مرکز  تامین بودجه جهت خرید صندوق صدقات و نهایتا جمع آوری کمکهای مردمی می باشد که با مذاکرات انجام شده با خیرین شهر از جمله حاج آقای  … انشاءالله به زودی این معضل رفع خواهد گردید.
۶- ایجاد درآمد ثابت برای موسسه در راس برنامه های میان مدت می باشد که انشاءالله با اختصاص یک هکتار زمین زراعی به کشت محصول …  این مهم به نتیجه خواهد رسید.
در آخر پس از بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوعات مطرح شده مقرر گردید که:
۱- از همه ارگانها و نهادها محترم  از جمله شورای شهر، بسیج و صاحبان صنایع در زمینه پیشگیری از سرطان و حمایت از بیماران سرطانی دعوت به همکاری شود.
۲- با همکاری امام جمعه محترم شهر و همچنین شورای زکات ، زمینه برای توزیع گسترده پاکت های عید فطر همچون سال گذشته فراهم گردد.
۳- مناطق شهری از طریق مساجد شهر منطقه بندی و تقسیم بندی شود .
 در کلاس های تربیت مربی ، نیروهای زبده مشخص گردند و برای آنان  آموزشهای بیشتری در نظر گرفته شود تا در مناطق چندین گانه به آموزش دیگران بپردازند و در پایگاه بسیج و مساجد هر منطقه کلاسهای پیشگیری برگزار گردد، تا افرادی که در معرض خطر سرطان هستند شناسایی شوند. برای اقدامات بعدی به پزشک ذیربط معرفی گردد

۴- در مساجد ساوه هیئت خیرین بیماران سرطانی ایجاد شود

۵- تعامل موسسه با مسئولین دانشکده علوم پزشکی برای حضور در جلسات موسسه دعوت گردد تا در جریان فعالیت ها و رفع مشکلات درمانی مردم قرار گیرند.
۶- از فضاهای مجازی برای معرفی موسسه و انعکاس اخبار و عملکرد آن استفاده بهینه گردد تا مردم و مسئولین هر چه بیشتر موسسه را بشناسند و برای رفع مشکلات این مرکز کوشش شود

این جلسه در ساعت ۲۰ با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد پایان یافت.

photo_2016-06-24_05-16-54

photo_2016-06-24_05-15-43

photo_2016-06-24_05-16-09

photo_2016-06-24_05-16-02

photo_2016-06-24_05-16-38

photo_2016-06-24_05-16-17 photo_2016-06-24_05-16-26 photo_2016-06-24_05-16-32 photo_2016-06-24_05-15-52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *