درباره موسسه

درباره موسسه

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) ، مرکز حمایت از بیماران مبتلا به سرطان از مهر ماه سال ۱۳۹۰ و با شماره ثبت ۱۳۳ در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با مجوز از فرمانداری ویژه شهرستان ساوه با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از بیماران مبتلا بـه سرطان و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول چند سال اخیر فعـالیت، موسسه بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان‌ دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک‌اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته است.

معرفی موسسه

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) از شروع فعالیتها تاکنون با اینکه هنوز کمتر از ۳سال از فعالیتهای این مرکز می گذرد به یاری خدا و با تکیه بر حمایتهای خیرین و حامیان گرامی موسسه توانسته است اقدامات موثری در زمینه کمک به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده هایشان انجام دهد. حفظ کرامت انسانی مددجویان همواره شعار اصلی و سرلوحه انجام وظیفه کارمندان موسسه بوده است.

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) تاکنون بیش از ۱۲۰ خانواده ازبیماران مبتلا به سرطان را بر تحت پوشش خود داشته است.

در حال حاضر نیز موسسه در حال جذب و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان وخانواده هایشان بر برقراری شرایط مناسب براییشان است.

تاریخچه و نحوه تاسیس

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) ،مرکز حمایت از بیماران مبتلا به سرطان از مهر ماه سال ۱۳۹۰ و با شماره ۱۳۳ به ثبت رسید.

ایده اولیه تاسیس این خیریه توسط سید سبحان حبیبی و سید سجاد میرحبیبی با آگاهی از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان به واسطه این بیماری خطرناک و نبود سازمانی جهت حمایت این بیماران صورت گرفت. از همان ابتدا با گردهم آمدن گروهی از خیران داوطلب فعالیت مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) در ساختمانی به صورت اجاره انجام گرفت. بنیانگذاران اولیه براین باور بودند که یک موسسه نمی تواند تنها با اتکا به شخص ویا گروه محدودی از یاواران این راه را طی کند بنابراین در سال ۱۳۹۱ از امکانات خیرخواهانه گروه وسیع تری برای حمایت همه جانبه از بیماران مبتلا به سرطان بهره گیرد و دامنه حمایت های خود را در سطح بیشتری گسترش دهد.

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) از همان ابتدا با جلب کمک های مردمی و نیت خیرخواهانه مردم و فعالیت های داوطلبانه اداره می گردید .برگزاری بازارها، توزیع قلک و عضویت درجمع یاوران مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) از روش های جلب کمک های مردمی در این مئسسه بوده است.

اهداف موسسه

حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و تهیه دارووهای درمانی
فرهنگسازی جهت جلوگیری از گسترش سرطان

چشم انداز

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) حامی استوار خانواده هایی است که بیماران آنها به بیماری سرطان مبتلا شده است. در سایه این حمایت، خانواده ها می‌توانند با نگرانی کمتر، تنها به درمان بیمارخود فکر کنند و بیماران و کودکان می‌توانند شادمانه‌تر فرآیند درمان را طی نموده و آرزوهای آنها از بودن یا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغییر کند. در سایه حمایت مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) هیچ کودکی از فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه درمان، فوت نخواهد کرد. در سایه آموزش و اطلاع رسانی این سازمان بیماری تعداد بیشتری از بیماران در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شود.

مؤسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) با ارائه بالاترین سطح از پاسخگویی، شفافیت و قدرشناسی، یکی از معتمدترین نهادهای خیریه برای نیکوکاران و سازمان‌های بشر دوستانه و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی سازمان‌های مشابه در سطح ملی خواهد بود.

شماره حساب ها

توجه: تمام حساب های بانکی به نام موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع)، مرکز حمایت از بیماران مبتلا به سرطان میباشد

bank-saderat-logo-psd_20110117_1880183542

سپهرکارت: ۲۸۳۹ ۹۰۰۵ ۶۹۱۹ ۶۰۳۷

post-bank-logo

پست بانک کارت: ۳۸۱۷ ۲۳۲۶ ۶۰۱۸ ۶۲۷۷

bank_mellat-2

شماره حساب ملت: ۴۳۱۵۳۸۷۵۰۲

tejarat-e1367577797894تجارت کارت : ۵۰۵۳ ۹۱۶۶ ۵۳۹۹ ۶۲۷۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *