مشارکت

انواع کمک های فردی

یاور گرامی، اگر می‌خواهید به طور فردی یاری گر موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان پیروان امام حسین (ع) باشید تا بتوانیم با حمایت همه جانبه از این کودکان شادی و امید به زندگی را به آنها و خانواده‌های عزیزشان هدیه دهیم، با روش های زیر که برخی از آنها خود انواع گوناگون دارند، می توانید به جمع یاوران خیریه بپیوندید.

کمک های نقدی

از آنجا که فرهنگ کمک به همنوع از دیرباز در آداب و رسوم کهن ما ایرانیان وجود داشته، موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) نیز به عنوان یک موسسه خیریه با نیت درمان بیمار مبتلا به سرطان، بستری مطمئن و امن را برای کمک های شما نیکوکاران گرامی که می تواند هم به صورت نقدی و هم به صورت نذورات خاص باشد را فراهم آورده است تا همزمان با انجام این نیت خیر بتوانید از نتایج این کمک ها به طرق مختلف مطلع گردید .

اشتراک ماهیانه

تمام خیرین حقیقی و حقوقی که مایلند با پرداخت ماهیانه حداقل 5000 توان به بیماران مبتلا به سرطان کمک نمایند میتوانند با شماره تلفن های موییه خیریه تماس حاصل فرمایند.

کمک های غیر نقدی

موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع)، درکنار دریافت کمک‌های نقدی آمادگی قبول کمک‌های اهدایی نیکوکاران به صورت کالاهای اهدایی را نیز دارد. این کالاهای اهدایی به دو گروه کالاهای مصرفی و تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی دسته‌بندی می‌شوند. شما می‌توانید با تماس با دفتر موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) از لیست اقلام و تجهیزات مورد نیاز موسسه و بیماران مطلع شوید.

با توجه به اهمیت اصل شفافیت در موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع)، برای کلیه اقلام غیرنقدی نیز رسید اهدایی صادر می‌شود و ارزش ریالی آن در حساب‌های موسسه منظور می‌گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 42234608-086 تماس حاصل نمایید.

کمک های سازمانی

موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) از ابتدای فعالیت خود تا کنون همواره به مشارکت های مردمی که حاصل حس نوع دوستی و توجه مردم به مسئولیت های اجتماعی و حفظ ارزش های معنوی است،متکی بوده و همواره روش هایی را به منظور سهولت اهدای کمک های نیکوکاران به بیمار مبتلا به سرطان تحت حمایت موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) تعریف کرده است.
همچنین در دنیای صنعتی امروز، بسیاری از مشارکت ها توسط سازمان ها و شرکت ها صورت می گیرد. با مطرح شدن مباحثی چون “مسئولیت اجتماعی شرکت ها” در نظریات و روش های مدیریتی نوین، امروز دیگر این سازمان ها هستند که با عملکرد و توجه خود به اجتماعی که در آن فعالیت دارند، نقش مهمی در گسترش فعالیت های نیکوکارانه و توسعه پایدار جوامع ایفا می کنند.
از این رو لازم است سازمانهای غیر دولتی از جمله موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) با شناخت این مباحث از نتایج و منابع حاصل از آنها بهره مند گردند.

فعالیت داوطلبانه

داوطلب ، فرد نیکوکاریست که بدون دریافت هیچ وجهی ، مسئوایت انجام کاری مرتبط به موسسه را برعهده می گیرد. تنها تفاوت داوطلب با یک کارمند موظف ،در عدم دریافت دستمزد است و در دیگر جنبه ها هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

افراد داوطلبی که مایلند در برپایی جشنواره و نمایشگاه به موسسه خیریه پیروان امام حسین (ع) یاری رسانند میتوانند با شماره 42234608-086 تماس حاصل نمایید.

پزشک خیر

پزشکانی که مایلند موسسه خیریه را در امر درمانی برای کمک به بیماران مبتلا به سرطان یاری نمایند.

درمان یار

خیری که مایل به پرداخت هزینه دارویی یک بیمار مبتلا به سرطان باشد.

قلک و نذورات

خیرینی که تمایل به دریافت قلک دارند میتوانند با شماره 42234608-086 تماس حاصل نمایید.

چگونگی جذب کمک

دریافت وجوه نقد واریزی بانک‌ها

وجوه اهدایی نیکوکاران که به یکی از حساب های بانکی مؤسسه واریز شده است و اصل رسید بانکی از طریق پست و یا تصویر آن از طریق نمابر برای مؤسسه ارسال شده است.

دریافت وجوه نقد پرداختی در دفتر خیریه

وجوه نقد نیکوکاران که در دفتر یا میزهای جذب کمک مؤسسه پرداخت می شود. بر روی هر دو نسخه رسید وجه اهدایی امضاء اهداء کننده وجه باید اخذ شود. صندوق بخش جذب کمک های مردمی پس از دریافت وجه نسبت به صدور اعلام وصول بر روی رسید دو برگی خود کاربن وجوه اهدایی اقدام نموده و برگ سفید را به پرداخت کننده تحویل می دهد. نسخ سبز در پایان هر روز طی یک کاربرگ به همراه وجوه نقد دریافتی به صندوق امور مالی تحویل می گردد و تایید امور مالی بر روی آن اخذ می گردد. امور مالی در ابتدای هر روز کل وجوه اهدایی را به یکی از حساب های بانکی مؤسسه واریز نموده و رسید آن را ثبت و بایگانی می نمایند.

دریافت چک های تحویلی اشخاص به دفتر خیریه

چک های شخصی اهدایی نیکوکاران که در دفتر یا میزهای جذب کمک مؤسسه پرداخت می شود. صندوق بخش جذب کمک های مردمی پس از دریافت چک نسبت به صدور اعلام وصول بر روی رسید دو برگی خود کاربن وجوه اهدایی اقدامنموده و برگ سفید را به پرداخت کننده تحویل می دهد. نسخ سبز در پایان هر روز طی یک کاربرگ به همراه چک دریافتی به صندوق امور مالی تحویل می گردد و تایید امور مالی بر روی آن اخذ می گردد. امور مالی در سر رسید چک آن را به یکی از حسابهای بانکی مؤسسه واگذار نموده و رسید آن را ثبت و نسبت به صدور سند حسابداری اقدام می نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42234608-086 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *